Daca ai o imagine pe care vrei sa o transformi in sticker decorativ sau daca vrei un sticker dupa propriul portret sau dupa portretul unei persoane dragi, pe care sa i-l faci cadou cu o ocazie speciala, aici este locul potrivit. Tot ce trebuie sa faci, este sa completezi formularul de AICI iar noi vom analiza cererea ta si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

Realizam de obicei stickere artistice, redesenate dupa imaginile trimise de dvs (Iata cateva dintre stickerele personalizate realizate de noi: Click aici!), decupate din folie autocolanta monocolara, dar si stickere imprimate, daca ne trimiteti imagini vectoriale sau imagini la rezolutie foarte buna.

ATENTIE: Stickerele de dimensiuni mici, gen logo, care necesita imprimare pe material autocolant, pot fi realizatea doar in cantitati mai mari. Exemplu: Aveti un logo si doriti sa-l faceti sticker de 10cm. In acest caz, va rugam sa solicitati oferta doar daca doriti o cantitate minima de 50 bucati. Va multumim pentru intelegere.

Pasii pentru lansarea unei cereri personalizate:

1. Completeaza formularul

2. Incarca imaginea folosind butonul "Alegeti fisierul"

3. Nu uita sa mentionezi tipul de sticker dorit, alegand dintre cele 5 enumerate mai jos.

4. Apasa butonul "Trimite"

5. Vei fi contactat(a) in scurt timp pe email (te rugam sa verifici si in SPAM)

Accesati AICI formularul pentru a lansa o cerere de stickere personalizate.

Ce fel de stickere puteti realiza in sectiunea de STICKERE PERSONALIZARE ?

1. Stickere redesenate dupa portrete.

Puteti trimite poza dvs, a unei persoane dragi careia vrei sa ii faci o surpriza, o poza semnificativa de familie, poza unei vedete indragite sau orice alta poza cu persoane, iar noi va realiza un sticker excelent, care poate fi o amintire frumoasa. Persoana sau persoanele din imagine trebuie sa fie foarte clare, fata sa nu fie acoperita de umbre sau de diverse obiecte, imaginile sa nu fie blurate. Imaginea este preluata si analizata de catre echipa noastra de design si in cel mai scurt timp posibil veti primi un raspuns in care vi se va specificare daca este posibila realizarea unui astfel de sticker, in cat timp il puteti primi si care sunt costurile de realizare.

Accesati AICI formularul pentru a lansa o cerere de stickere personalizate.

Stickero - Stiker personalizat  Stickero - Sticker personalizat 01  Stickero - sticker personalizat 02  Stickero - sticker personalizat 03

sticker personalizatsticker portretsticker portretsticker portret cuplu

2. Stickere redesenate dupa imagini cu masini sau motociclete.

Puteti trimite o imagine cu masina sau motocicleta dvs sau cu orice masina sau motocicleta preferata, iar noi va vor realiza un sticker redesenat excelent, care va decora intr-un mod placut un perete din locuinta dvs. Imaginile trebuie sa fie clare, vehiculele din imagine sa nu fie blurate sau acoperite de umbre sau de diverse obiecte. Imaginea este preluata si analizata de catre echipa noastra de design si in cel mai scurt timp posibil veti primi un raspuns in care vi se va specifica daca este posibila realizarea unui astfel de sticker, in cat timp il puteti primi si care sunt costurile de realizare.

Accesati AICI formularul pentru a lansa o cerere de stickere personalizate.

Stickero - sticker personalizat 04  Stickero - sticker personalizat 06  Stickero - sticker personalizat 07  Stickero - sticker personalizat 07

3. Stickere personalizate realizate dupa sugestiile clientilor, cu sau fara imagini model.

Puteti trimite imagini sugestive sau puteti explica in mesajul dvs cum doriti sa arate stickerele, ce sa contina, ce culori sa folosim si ce dimenisuni sa aiba, iar designerii nostri va vor realiza machete pentru validare. Imaginile sau sugestiile sunt preluate si analizate de catre echipa noastra de design si in cel mai scurt timp posibil veti primi un raspuns in care vi se va specifica daca este posibila realizarea unor astfel de stickere, in cat timp le veti primi si care sunt costurile de realizare.

Accesati AICI formularul pentru a lansa o cerere de stickere personalizate.

   

         

      

4. Stickere cu mesaje realizate dupa sugestiile sau imaginile clientilor.

Puteti realiza orice sticker decorativ mesaj trimitand textul pe care il doriti si sugestii despre cum doriti sa fie realizat si eventual fontul pe care sa il folosim sau puteti trimite o imagine model cu mesajul dorit. Imaginile sau sugestiile sunt preluate si analizate de catre echipa noastra de design si in cel mai scurt timp posibil veti primi un raspuns in care vi se va specifica daca este posibila realizarea unor astfel de stickere, in cat timp le veti primi si care sunt costurile de realizare.

Accesati AICI formularul pentru a lansa o cerere de stickere personalizate.

       

   

5. Stickere gen logo de mici dimensiuni.

Acest gen de stickere pot fi realizate doar in cantitati mai mari, de la 50-100 bucati in sus, in functie de dimensiunea unei bucati. Pretul pe bucata scade cu cat numarul de bucati solicitate este mai mare. Este de preferat ca pentru acest gen de stickere sa ne furnizati imaginea vectoriala, in anumite cazuri aceasta fiind foarte dificil de realizat. Aceste stickere sunt realizate obicei prin imprimare si sunt decupate pe contur.

Accesati AICI formularul pentru a lansa o cerere de stickere personalizate.

      sticker logo de mici dimensiuni

Accesati AICI formularul pentru a lansa o cerere de stickere personalizate.